محصولات

پروفیل۳ حفره کلاس ۵۲ میلیمتر سافت

ٖپروفیل های خانواده 52 میلیمتری سافت، دارای شکل ظاهری ساده و با دو نوار آب بندی با تأييد تمامی استانداردهای روز دنيا مورد مصرف پروژه های اقتصادی انبوه سازی می باشد.

ادامه مطلب

پروفیل ۳ حفره کلاس ۶۰ میلیمتر دکوراتیو

شکل ظاهری پروفيل 60 ميليمتر دکوراتیو با قوس خارجی و دارا بودن نمای دکوراتيو باعث زيبايی هرچه بيشتر نمای معماری ساختمانها می گردد که اين ويژگی علاوه بر شکل ظاهری، تا حد زيادی مقاومت خمشی پروفيل ساخت اين شرکت را افزايش داده است. در طراحی اين پروفيل امکان استفاده از (Three Interior Gaskets) نوار آب بندی سوم ميزان عايق بودن از نظر هوابندی و آب بندی را تا 450 پاسکال افزايش داده است.

ادامه مطلب

پروفیل ۳ حفره کلاس ۶۰ میلیمتر میلنیوم

 پروفیل های خانواده 60 میلیمتری سه حفره میلنیوم، با طرح معماری که از خطوط شکست استفاده نموده است با همان مشخصات پروفیل های خانواده دکوراتیو، شکل ظاهری متفاوتی را برای معماری های مدرن به ارمغان آورده است.

ادامه مطلب

پروفیل ۵ حفره کلاس ۷۰ میلیمتر رویال

کلاس 70 میلیمتر 5 حفره رویال، به دلیل داشتن 5 حفره در فضای داخلی پروفیل مناسب ترین گزینه برای مناطق با آب و هوای بسیار گرم یا بسیار سرد است. این خانواده لوکس، همانند پروفیل های کلاس 60 میلیمتر، دارای گسکیت سوم برای افزایش هوابندی و عایق نمودن درب و پنجره ها میباشد.

ادامه مطلب

پروفیل کلاس کرتین وال (فریم لس)

خانواده کرتین وال(فریم لس) پروفیل واکا کرویتز برای نخستین بار در خاورمیانه با کاربرد طراحی و تعبیه در ساختمان های با نمای شیشه با افتخار توسط واحد تحقیق و توسعه این مجموعه ارائه گردیده است. این کلاس جدید، همزمان با مرتفع نمودن معایب دیگر پنجره های فریم لس غیر  uPVC، خواص پروفیل uPVC را نیز  برای ساختمان ها به ارمغان می آورد.

ادامه مطلب

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره موبایل یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش